Strefa rodzica lockZaloguj się
Wesołe Motylki

Przedszkole
& Żłobek

Zadzwoń do nas:

+48 735 399 370

Strona główna Edukacja Warsztaty teatralne

Warsztaty teatralne

Warsztaty teatralne są treningiem wyobraźni, który jest dla dziecka szalenie interesującą zabawą i nieskończoną frajdą. Warsztaty te służą ogólnemu rozwojowi dziecka. Uczą dzieci jak dawać i przyjmować, słuchać siebie.

Wspomagają rozwój uczuciowości, eliminują egocentryzm, budują poczucie wspólnoty i akceptacji. Przyczyniają się do rozwoju fizycznego poprzez możliwość poznawania swojego ciała (uświadomienie sobie jego możliwości). Kilka razy w roku dzieci występują przed publicznością. Mogą zaprezentować to co przygotowały podczas warsztatów. Z ogromną satysfakcją obserwujemy ich prace nad przygotowaniem się do ról oraz jak radzą sobie z tremą.

Pamiętajmy: Już od szkoły podstawowej, aż po dorosłe życie, od naszych dzieci wymagać się będzie dociekliwości, przedsiębiorczości, niezależnych ocen i sądów, innowacyjności, umiejętności pracy w grupie itp. Społeczeństwo i czas w którym żyjemy, promują ludzi aktywnych i pomysłowych...czyli twórczych.

Dużą zaletą naszego przedszkola jest scena. Dzięki występom na niej, dzieci mogą poczuć się jak mali aktorzy. Ponadto korzystamy z profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego oraz świateł scenicznych.