Strefa rodzica lockZaloguj się
Wesołe Motylki

Przedszkole
& Żłobek

Zadzwoń do nas:

+48 735 399 370

Strona główna Współpraca Monika Zatorska

Monika Zatorska
- autorka programu wielointeligentne poznanie świata

Monika Zatorska – nauczyciel, doradca metodyczny, wczesniej edukacji, autorka innowacji, programów własnych, licznych programów metodycznych. Realizuje działania na rzecz zmian w edukacji małego dziecka w Polsce oraz wspierania nauczycieli w codziennej pracy.

Przedszkole Wesołe Motylki nawiązało współpracę z Panią Moniką Zatorską, autorką programów edukacyjnych opartych o "Teorię inteligencji wielorakich" Howarda Gardnera. Pani Monika przeprowadziła u nas szkolenie Naszej kadry pedagogicznej z zakresu wielointeligentnej edukacji, dzieląc się z nami wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy dumni, że wspiera nas wysokiej klasy pedagog i metodyk, a także dyrektor pierwszej w Polsce szkoły metody Gartnerskiej. "Stop pruskiej edukacji!"

Autorka i współautorka licznych projektów edukacyjnych, w tym finansowanych przez EFS, książek "Każde dziecko jest zdolne", "Wielorakie podróże - edukacja dla dziecka", "Razem z dzieckiem", programów nauczania "Wielointeligentne odkrywanie świata" (nagrodzony w kongresie MEN w 2012r.), "Wielointeligentne odkrywanie świata w przedszkolu" oraz "Drogowskazy wielointeligentnej edukacji", a także licznych publikacji metodycznych dla nauczycieli. Wspiera te przedszkola w Polsce i za granicą, które chcą zapewnić dzieciom najwyższe standardy edukacyjne zgodne ze światowymi trendami.

Stworzyła wlasną koncepcję szkoły opartą na wykorzystaniu własnego potencjalu i kreatywności dzieci oraz filozofii oceniania kształtującego, a także zapewnienie środowiska edukacyjnego wspierającego rozwój wszystkich tych inteligencji każdego dziecka.

Przedszkole Wesołe Motylki ściśle współpracuje z Panią Moniką Zatorską. Jesteśmy bardzo dumni, że taki autorytet jak Pani Monika dzieli się z nami swoim doświadczeniem.